Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego - telefonu komórkowego

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego – telefonu komórkowego – Allianz Direct

Ubezpieczenie turystyczne - Globtroter Direct

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, w tym telefonu komórkowego

Telefon komórkowy i laptop to podstawowe wyposażenie dzisiejszego turysty i podróżnika. W podróż z rodziną lub na samotne safari rzadko też wybieramy się bez aparatu lub kamery. To łakomy kąsek dla złodzieja, przy okazji niezwykle podatny na uszkodzenia. Allianz postanowił jednak ryzyko transportu takich urządzeń wziąć na siebie, żebyś zamiast nerwowo oglądać się na bagaż, mógł cieszyć się chwilą.

Bagaż podróżny z ubezpieczeniem laptopa, aparatu i innych urządzeń elektronicznych

Właściwe ubezpieczenie podróżne, to takie w którym znajduje się ubezpieczenie bagażu podróżnego wraz ze sprzętem elektronicznym. Ten komponent ubezpieczenia jest szczególnie polecany podróżnikom korzystającym z transportu lotniczego. Jakkolwiek ta forma przemieszczania się jest jedną z najbezpieczniejszych dla pasażerów, to jednocześnie jest jedną z najniebezpieczniejszych dla samego bagażu. W podróży w szczególności zagrożony jest sprzęt elektroniczny, jak telefon komórkowy, laptop, kamera, aparat fotograficzny czy tablet. Zdecydowanie rekomendujemy wybór pakietu z ochroną bagażu i sprzętu elektronicznego.

do góry

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allianz Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-685) ul. Rodziny Hiszpańskich 1 będącą administratorem danych w celach analitycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.