Ubezpieczenie turystyczne - Globtroter Direct

Bezpieczna rodzina z czworonożnym przyjacielem

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Podróż - nawet bardzo skrupulatnie zaplanowana - może nie odbyć się bez niespodzianek. Szczególnie, gdy nie jedziemy sami. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym proponowane w ramach Globtroter Direct chroni Cię, przed poniesieniem odpowiedzialności finansowej za wypadki, które spowodujesz Ty, ktoś z Twojej rodziny a nawet Twój czworonożny przyjaciel. Wybierz Allianz Direct.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie i na rzeczy to jeden z najbardziej użytecznych produktów finansowych, które dotyczą bezpieczeństwa podczas podróży. Dzięki niemu, materialną odpowiedzialność ubezpieczonego za szkody wyrządzone osobom trzecim ponosi nie sprawca zdarzenia, lecz Allianz Direct. W połączeniu z wysoką sumą gwarancyjną ustaloną w umowie ubezpieczenia, jest szczególnie polecane osobom aktywnie uprawiającym sport lub podróżującym z dziećmi. Przypadki, w których ubezpieczenie OC w życiu prywatnym jest rekomendowane to narciarstwo i snowboard.

Ubezpieczenie OC chroni od skutków finansowych związanych z naprawieniem szkody, w tym wypadku – począwszy od pokrycia kosztów transportu i leczenia, przez wartość zniszczonego sprzętu aż po opłaty związane z procesem sądowym i zatrudnieniem adwokata. OC w życiu prywatnym w ramach pakietu Globtroter Direct obejmuje również skutki wypadków spowodowanych przez dzieci i zwierzęta będące pod opieką osoby ubezpieczonej.

do góry

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allianz Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-685) ul. Rodziny Hiszpańskich 1 będącą administratorem danych w celach analitycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.