Zamów rozmowę z osobistym doradcą

Podaj dane, oddzwonimy do Ciebie!

Troszczymy się o Twoje dane

Zanim wyślesz formularz, sprawdź tutaj

  • kto jest Administratorem Twoich danych
  • w jakim celu zbieramy dane
  • jakie są Twoje prawa związane z podaniem danych

Aby obsłużyć Twoje zlecenie, potrzebujemy Twojej zgody na kontakt.

Uwaga! Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne abyśmy mogli obsłużyć Twoje zlecenie.

Ubezpieczenie turystyczne - Globtroter Direct

Męczyzna ze złamaną nogą, który uległ nieszczęliwemu wypadkowi

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Nie każdy wypadek musi kończyć się nieszczęściem. Trzymamy kciuki, żeby takich zdarzeń było jak najmniej. Jeśli jednak się zdarzą a ich skutków zdrowotnych nie da się cofnąć, zrobimy wszystko, by nie ucierpiały Twoje finanse.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Allianz Direct dotyczy sytuacji, gdy ubezpieczony uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w skutek czego doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu lub zmarł. Warto wiedzieć, że w Allianz Direct o trwałym uszczerbku mówimy, gdy nie jest możliwy powrót do stanu zdrowia poprzedzającego nieszczęśliwy wypadek. W oparciu o przesłane przez Ciebie dokumenty i tabelę uszczerbku na zdrowiu ustalana jest wysokość odszkodowania, które Allianz zobowiązuje się wypłacić błyskawicznie.

do góry

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allianz Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-685) ul. Rodziny Hiszpańskich 1 będącą administratorem danych w celach analitycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.