Ubezpieczenie turystyczne - Globtroter Direct

Ubezpieczenie naszego baga¿u, szczególnie gdy podró¿ujemy liniami lotniczymi

Ubezpieczenie Bagażu Podróżnego

Bardzo istotnym elementem polisy na wakacje jest ubezpieczenie naszego bagażu, szczególnie gdy podróżujemy liniami lotniczymi. Każdy kto miał okazję obserwować sposób w jaki służby naziemne załadowują i rozładowują nasz bagaż, czy choć raz miał pecha, bo linia lotnicza jego bagaż zgubiła, wie że zniszczenie, zagubienie lub kradzież bagażu to jedno z tych zdarzeń, które mogą się przytrafić każdemu.

Ubezpieczenie bagażu podróżnego nie uchroni nas przed wystąpieniem takiej sytuacji, ale zminimalizuje poniesione straty finansowe, a odszkodowanie pozwoli na zakup tego co straciliśmy.

Dzięki dodatkowemu elementowi jakim jest ubezpieczenie opóźnienia bagażu, posiadacz polisy dostanie zwrot środków za zakup artykułów pierwszej potrzeby nawet do kwoty 600 zł.

do góry

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allianz Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-685) ul. Rodziny Hiszpańskich 1 będącą administratorem danych w celach analitycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.